sobota, 19 grudnia 2015

ŚWIĄTECZNY WIENIEC.

I jak tam Wasz przygotowania świąteczne ? U mnie szczerze mówiąc jeszcze w powijakach. Jak na razie dużo zaplanowałam na dzisiaj, ale zamiast się zabrać za robotę objadam się mandarynkami i piszę do Was. Jak to mówią:  "robota nie zając nie ucieknie". Dzisiaj pokażę Wam bardzo prostą dekorację świąteczną, która wspaniale wygląda we wnętrzu. Jest to prosty wieniec świąteczny, który na pewno jeszcze zdążycie przygotować.A będą Wam do tego potrzebne:
  • giętkie gałęzie, np. winogrona lub tak jak w moim przypadku witki wierzbowe,
  • trochę zielonych gałązek świerkowych, ostrokrzewu lub z innego krzewu (ja użyłam tych które znalazłam w ogródku),
  • wstążką do zawieszenia wieńca
Giętkie gałęzie należy zapleść w wieniec rozmiaru, który Wam odpowiada. Wystarczą same gałązki, trzyma się spokojnie bez żadnych mocować. Do zaplecionego wieńca poprzyczepiać zielone gałązki. Jeśli chcecie aby był bardziej strojny, można dodać kilka bombek mocując je na klej lub innych ozdób. Mi w tym roku pasuje taki bez żadnych świecidełek, więc na gałązkach różnego rodzaju poprzestałam. W jednym miejscu zawiązać wstążkę i można wieszać na ścianie.
U nas wieniec zajął honorowe miejsce na kominie ze starej cegły. Prawda że zrobienie takiego wieńca to prosta sprawa ? Zachęcam Was bardzo do tego bo pięknie się prezentuje i wprowadza świąteczny klimat.

Pozdrawiam Was przedświątecznie
Ania

5 komentarzy:

DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE POZOSTAWIONE MIŁE SŁOWA:)

TOP